محل تبلیغات شما
یا زهراء سلام الله علیها

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

السلام علیک یا فاطمه اهراء سلام الله علیها

السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین

غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت

1.76 مگابایت

دریافت فایل فلش -  دریافت کد

امام رضا (ع) فرمود هنگامی كه روز قیامت می شود چهار روز به سوی خدا می روند چنانكه عروس به حجله خود می رود. گفته شد این روز ها كدامنند؟ گفت روز قربان و روز فطر و روز جمعه و روز غدیر، و براستی كه روز غدیر میان قربان و فطر و جمعه مانند ماه میان ستاره هاست و آن روزی است كه ابراهیم خلیل از آتش نجات پیدا كرد پس آن روز را به خاطر سپاس از خدا روزه گرفت و آن روزی است كه خداوند دین خود را بدان كامل كرد [زمانی كه]پیامبر (ص) علی را به عنوان امام مومنان و پیشوا انتصاب كرد و برتری و صفات نیكویش و سرپرستیش را نمایان كرد پس آن روز را روزه گرفت و همانا كه آن روز روز كمال و روز به خاك مالیده شدن بینی شیطان و روز قبولی اعمال شیعه است (.) آن، روز تبریك است گروهی از شما گروه دیگر را تبریك می گویند پس هنگامی مومن برادرش را دیدار كند می گوید سپاس مخصوص خدایی است كه ما را متمسك به ولایت امیر مومنان علی و امامان علیهم السلام قرار داد و آن، روز لبخند بر روی چهره های مردم با ایمان است پس كسی كه در روز غدیر بر روی برادرش لبخند زند خداوند روز قیامت با لطف و مهربانی به او می نگرد و هزار حاجت و نیاز او را برآورده می كند و از مروارید سفید كاخی در بهشت برای او خواهد ساخت و چهره اش را تازه و شاداب می كند و آن روز، روز عید است پس كسی كه برای روز غدیر زینت كند خداوند تمام گناهان صغیره و كبیره(كوچك و بزرگ) او را می بخشد و فرشتگان را می فرستد كه برای او نیكی ها بنویسند و مقامات او را بالا می برد تا جاییكه با آن روز(غدیر) برابری كند. * اقبال الاعمال، سید بن طاووس، ص ۴۶۴؛ زاد المعاد - مفتاح الجنان، علامه مجلسی، ص ۲۰۳ ***** الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

شهید مدافع حرم شهید احمد رضایی اوندری

منابع(ادامه مطلب):

امروز روز آزمایش الهی است، روزی است که .

نگاهی به زندگینامه پاسدار شهید مدافع حرم شهید احمد رضایی .

وصیتنامه یک راننده تانک که مدافع حرم» شد .

شهدای مدافع حرم

رسول خدا حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله (در روز غدیر) فرمودند: ای مسلمانان! حاضران به غایبان برسانند: کسی که به من ایمان آورده و مرا تصدیق کرده است، را به ولایت علی سفارش می‌کنم. آگاه باشید ولایت علی، ولایت من است و ولایت من، ولایت خدای من است. این عهد و پیمانی بود از طرف پروردگارم که فرمانم داد تا به شما برسانم. * بحارالانوار، جلد 37، صفحه 141، ح 35 ***** الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

http://cdn.persiangig.com/preview/mWUF5NgLKC/ya%20zahra%20SALAMOLAH%20ALAYHA%2059%20estefade%20az%20mataleb%20ba%20zekre%20salavat%20azad%20ast.gif

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه شهداء صلوات

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

صلی الله علیک یا فاطمه اهراء سلام اللهعلیها

التماس دعا

شهید مدافع حرم شهید حامد کوچک زاده | اجازه ندهید داستان کربلا دوباره تکرار گردد ... | بی اعتنایی به راه شهدا مسئولیت آفرین است | هرگونه مذاکره با آمریکاییها منتفی است ...

سرداران کربلا (ویژه نامه سوم شعبان ...) | اهداف جنگ رسانه‌ای دشمن | پیرو ولایت‌فقیه باشید که ... | شما وظیفه دارید پیام شهیدان را برسانید ... | سرباز ولایت شهید حاج قاسم سلیمانی

شهید مدافع حرم شهید محمود مراد اسکندری | ما با ولایت زنده‌ایم | هر چیزی که از دست کسی بر بیاید، برای دفاع از اسلام، «جهاد» است و ... | شهید مدافع حرم، شهید محمد مسرور

روز ,كه ,مُحَمَّد ,ولایت ,كند ,پس ,و روز ,روز غدیر ,آن روز ,صَلِّ عَلی ,عَلی مُحَمَّد ,وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل ,مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد ,عَلی مُحَمَّد وَآلِ ,***** الّلهُمَّ صَلِّ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

the best top2019 travimrifar1973 وبلاگ باغ تنگه «باقرتنگه» baghertange/baghtanghe veblog سازه ایرانی rodenonfie گروه درسی ادبیات فارسی متوسطه اول استان کردستان سوال با چهارده معصوم (ع) troguattimi Arthur's memory